200USG560MEFCSN25X25
MFR.Part #
200USG560MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1498145
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.43A@120Hz 200V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 560uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS