SLP272M050C1P3
MFR.Part #
SLP272M050C1P3
JLCPCB Part #
C2621047
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 172mΩ@120Hz 25mm 25mm 2700uF 3000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS