10VXG12000MEFC22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10VXG12000MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1605981
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 1.85A@120Hz 10V 10mm 12000uF 22mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS