16VXG12000MEFC25X35
MFR.Part #
16VXG12000MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1610761
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 12000uF 16V 2.7255A@10kHz 25mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS