16YXS5600MEFC16X31.5
MFR.Part #
16YXS5600MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C5114528
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 2.527A@120Hz 31.5mm 5600uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS