10MXC12000MEFC20X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10MXC12000MEFC20X35
JLCPCB Part #
C1607451
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 12000uF 2.18A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS