LGNW6121MELY35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGNW6121MELY35
JLCPCB Part #
C6287209
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V 810mA@120Hz ±20% Plugin,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS