LGN2Z471MELY35
MFR.Part #
LGN2Z471MELY35
JLCPCB Part #
C6651978
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 180V 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% Plugin,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS