35ZLH560MEFCRX10X20
MFR.Part #
35ZLH560MEFCRX10X20
JLCPCB Part #
C5240476
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 35V 560uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS