500MXG47MEFCSN22X25
MFR.Part #
500MXG47MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3721090
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 47uF 500V 580mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS