100YXG680MEFC18X35.5
MFR.Part #
100YXG680MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C2940707
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 35.5mm 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS