400USC68MEFCSN22X25
MFR.Part #
400USC68MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1668004
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 400V 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS