100YXG680MEFC18X31.5
MFR.Part #
100YXG680MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1603734
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 31.5mm 40mΩ 6000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS