100USC2200MEFC30X30
MFR.Part #
100USC2200MEFC30X30
JLCPCB Part #
C1605220
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 2200uF 3.588A@10kHz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors