400MXH390KCDASN30X35
MFR.Part #
400MXH390KCDASN30X35
JLCPCB Part #
C365688
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 390uF 400V ±10% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS