100YXG390MEFC16X31.5
MFR.Part #
100YXG390MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1600880
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.57A@100kHz 100V 16mm 31.5mm 390uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS