16YXF470MFFCT810X12.5
MFR.Part #
16YXF470MFFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C324046
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 160mΩ@100kHz 16V 470uF 580mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS