ECA-1AM103
MFR.Part #
ECA-1AM103
JLCPCB Part #
C1669419
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10V 16mm 2.72A@10kHz 2000hrs@85℃ 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS