100YXH390MEFC16X31.5
MFR.Part #
100YXH390MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1600691
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 31.5mm 390uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS