LTR100LJZPFSR043
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR043
JLCPCB Part #
C3922038
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 43mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS