MCR03ERTF11R8
MFR.Part #
MCR03ERTF11R8
JLCPCB Part #
C308033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS