AC1225FK-0715RL
MFR.Part #
AC1225FK-0715RL
JLCPCB Part #
C6458054
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS