KTR18EZPF3922
MFR.Part #
KTR18EZPF3922
JLCPCB Part #
C4356110
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS