LTR100LJZPFSR013
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR013
JLCPCB Part #
C4326663
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 13mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS