RLW73A3FR15TE
MFR.Part #
RLW73A3FR15TE
JLCPCB Part #
C6186604
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 150mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS