LTR100LJZPFSR047
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR047
JLCPCB Part #
C4292294
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 47mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS