MCR01MRTJ224
MFR.Part #
MCR01MRTJ224
JLCPCB Part #
C19528294
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS