22X0100V473J05BLAY
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
22X0100V473J05BLAY
JLCPCB Part #
C3011925
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 47nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS