KP1830215631
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1830215631
JLCPCB Part #
C3796657
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 250V、630V ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS