B210630V103J10BLBY
MFR.Part #
B210630V103J10BLBY
JLCPCB Part #
C2979901
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS