X2-0310A223K7AWLBR
MFR.Part #
X2-0310A223K7AWLBR
JLCPCB Part #
C3032167
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 310V CQC、UL、ENEC X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS