X2-0310A104K10WLBR
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
X2-0310A104K10WLBR
JLCPCB Part #
C7472998
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 250V、275V、305V、310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS