KP1830222635
MFR.Part #
KP1830222635
JLCPCB Part #
C3804236
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 250V、630V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS