X2-310A105K22WLCY
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
X2-310A105K22WLCY
JLCPCB Part #
C3001402
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS