PCAQ9070FA-701
MFR.Part #
PCAQ9070FA-701
JLCPCB Part #
C784878
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-25℃~+100℃ 10MΩ 10mΩ 2 50V 5A 700Ω@100MHz SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS