PCAQ4520FA-122
MFR.Part #
PCAQ4520FA-122
JLCPCB Part #
C784867
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
1.2kΩ@100MHz 2A 74mΩ SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS