PCAQ4532H-471T300
MFR.Part #
PCAQ4532H-471T300
JLCPCB Part #
C2962900
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 3A 470Ω@100MHz 50V 50V 60mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS