PSPCAQ75-471M
MFR.Part #
PSPCAQ75-471M
JLCPCB Part #
C436455
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.96Ω 340mA 340mA 470uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS