ERJ-U02D1001X
MFR.Part #
ERJ-U02D1001X
JLCPCB Part #
C2105779
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS