EXB-28N432JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-28N432JX
JLCPCB Part #
C20026033
Package
0804
Description
4 4.3kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS