ERJ-12NF1651U
MFR.Part #
ERJ-12NF1651U
JLCPCB Part #
C20018220
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS