SR731ETTP4R7G
MFR.Part #
SR731ETTP4R7G
JLCPCB Part #
C2600266
Description
-55℃~+150℃ 167mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS