ERJ-U02D1051X
MFR.Part #
ERJ-U02D1051X
JLCPCB Part #
C2105976
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS