ERA-6VEB1102V
MFR.Part #
ERA-6VEB1102V
JLCPCB Part #
C1862356
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS