ERJ-P03F2431V
MFR.Part #
ERJ-P03F2431V
JLCPCB Part #
C4088167
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS