ERJ-HP6F45R3V
MFR.Part #
ERJ-HP6F45R3V
JLCPCB Part #
C5635143
Description
-55℃~+175℃ 45.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS