ERJ-HP6F4R53V
MFR.Part #
ERJ-HP6F4R53V
JLCPCB Part #
C5735667
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 4.53Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS