ERA-8VRB6491V
MFR.Part #
ERA-8VRB6491V
JLCPCB Part #
C5634147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS