ERJ-HP6F95R3V
MFR.Part #
ERJ-HP6F95R3V
JLCPCB Part #
C5638504
Description
-55℃~+175℃ 500mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS