ERJ-1GJF4301C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4301C
JLCPCB Part #
C20021654
Description
-55℃~+125℃ 4.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS